Kupie-Sprzedam-Wynajmetobie                               Home Kontakt Dodaj ogloszenie
Szczęście jest zawsze tam, gdzie je człowiek widzi.
- Henryk Sienkiewicz -

Zgłoś nadużycie lub błąd | Zgłoś niedziałający link | Zgłoś sugestię |

Gdzie i jak umieszczać ogłoszenia?

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwage na dwie sprawy:

Po pierwsze zależy nam, serwisowi "WYNAJMETOBIE", w pierwszej kolejności na tym, abyście Państwo odnosili korzyści z informacji zawartych we wszystkich naszych artykułach. Niektóre nie są nam wygodne, ponieważ powinniśmy propagować TYLKO nasz serwis, ale mamy nadzieję, ze Państwo to docenią.

Druga rzecz to fakt iż tak banalne sprawy - od umiejętności dodawania skutecznych ogłoszeń przez ich monitorowanie aż do faktu na którym miejscu sie ono znajduje-są niezmiernie ważne. Wszystko to służy najszybszemu znalezieniu drugiej strony transakcji.
W brew opiniom obiegowym, ogłoszenia należy umieszczać W S Z Ę D Z I E.
Nie możemy spodziewać się szybkich i dobrych wyników czy odpowiedzi od klientów dodając 2 ogłoszenia tygodniowo w jednym serwisie. Różni ludzie mają różne upodobania. Ktoś lubi ten serwis, a ktoś lubi inny. Nawet z technicznego punktu widzenia to tak jakby powiedzieć o wynajmie tylko sąsiadowi licząc na to, że rozpowie (może i rozpowie, ale nie koniecznie to co byśmy chieli).
Włosi mają odpowiednie do tematu powiedzenie:"rzucaj spaghetti o ściane, a któreś w końcu zacznie się przyklejać". Własnie o to chodzi. Jak już wspomnieliśmy w poprzednim artykule: kupić, sprzedać, wynająć itd. to praca, należy więc odpowiednio ją zorganizować i poświęcić jej odpowiednią ilość czasu. Możemy mieć specjalny folder na naszym komputerze (lub innym nośniku) gdzie w jednym miejscu będziemy mieli zapisaną treść naszego ogłoszenia (+ zdjęcia obrobione tak, by każdy serwis mógł je przyjąć) oraz zwykły plik tekstowy gdzie będą zapisane linki (adresy) do wszystkich znanych nam serwisów ogłoszeniowych bez względu na to czy są one znane czy nie. Zauważmy, ze nawet do tych mniej znanych serwisów też ludzie zaglądają. W końcu nie wiemy kto gdzie na jaki serwis trafia, i tak jak w przypadku kontaktu (opisane w poprzednim artykule), chemy być dostępni "z każdej strony". Tę czynność z założeniem folderu będziemy musieli wykonać tylko raz, potem to już siadając przed komputer kopiujemy i wklejamy w serwisy przygotowaną treść ogłoszenia. W ten sposób wiemy, ze treść jest starannie przygotowana i nic nie jest pominięte. Napewno jest to lepsza jakość i krótszy czas pracy niż w przypadku dorwania się do jakiegoś komputera na szybko wymyślając treść z głowy na poczekaniu.

Kolejna ważną sprawą jest miejsce mojego ogłoszenia w serwisie. Jakby nie było to chcemy aby nasze ogłoszenie było widoczne. TYLKO widoczne ogłoszenie może spełnić swoje zadanie. Praktyka typu: dam dwa razy w tygodniu ogłoszenie na serwis "X" to niestety marna nadzieja. To kolejna sprawa która zalicza sie do naszej pracy jaką powinniśmy wykonać. Dodając ogłoszenie należy je przynajmniej raz dziennie monitorować na której pozycji się znajduje. Jeśli miną dwa dni od dodania i zaglądamy do serwisu tylko wówczas gdy chcemy ponownie dodać nasze ogłoszenie, to w między czasie nie wiemy ile osób dodało ogłoszenia po nas lub na której stronie jest nasze ogłoszenie. Jeśli jest na drugiej stronie, to ile osób tam nie dotarło, bo niemiało czasu, lub poprostu sposobności... Optymalną praktyką jest dodać nasze ponowne ogłoszenie najpózniej w momencie gdy poprzednie przeszło na drugą stronę. W tym wypadku również nie będziemy wiedzieć ile osób nie zaglądnęło na drugą stronę ale bedziemy mieli 100% pewności, że nawet osoby które w pośpiechu przeglądały oferty nie pominęły naszej.


Niniejszy artykuł wynika z naszych osobistych doświadczeń, jest całkowitym odczuciem subiektywnym, nie odnosi sie do żadnego szczególnego ogłoszenia czy osoby, możecie Państwo z wiedzy w nim zawartej skorzystać lub nie. Zespół "WYNAJMETOBIE"

Powiedz czego szukasz i dowiedz się pierwszy o dodaniu nowej oferty. Powiadomienia wysyłane są natychmiast po zamieszczeniu ogłoszeń!


Inne formy kontaktu:
Zadzwoń, lub napisz wiadomość. Kupie-Sprzedam-Wynajmetobie
Napisz wiadomość. wynajmetobie@interia


Home | Kupno | Sprzedaż | Wynajmę Tobie | Wynajmę od Ciebie | Mam stancję/Pokój | Szukam stancji/Pokoju | Regulamin | Kontakt | Dodaj ogłoszenie

Zgłoś nadużycie lub błąd | Zgłoś niedziałający link | Zgłoś sugestię